logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Редуктора

Базовим завданням механізму будь-якого призначення є ефективна робота з максимальними показниками ККД (коефіцієнт корисної дії). Сюди ж зараховують і мотор редуктор – вузол, в який входить електричний двигун і редукторні коробка.
Такий механізм має відносно невисоку ціну і гідний коефіцієнт корисної дії. Провідними світовими виробниками мотор-редукторів є нижченаведені компанії:

  • Bauer Gear Motor. Досвід роботи цієї компанії на ринку приводних і інших провідних технічних рішень світової господарської галузі перевищує 75 років.
  • Sew Eurodrive. Штаб квартира – Німеччина. Ця компанія виробляє величезну різноманітність приводних пристроїв і агрегатів широкого призначення,
  • Motovario S.p.a. Італійська компанія, спеціалізація – редукторні механізми. Рік заснування – 1965. Основні характеристики обладнання: невибагливість, довговічність і універсальність.
  • Flender – відомий виробник приводних агрегатів і техніки тепер належить гігантові Siemens.
  • ПАТ «Уралмашзавод» (УЗТМ), заснований в липні 1933 року, є одним з лідерів у виробництві обладнання для гірничодобувної промисловості, металургії, будівельній галузі та енергетики.
    Основні види продукції, що випускається підприємством – дробильно-розмельне обладнання (дробарки і млини різних типорозмірів), екскаватори різних класів і модифікацій (електромеханічні, крокуючі, гідравлічні), мостові важкі крани, металургійні преси, оснащення та інструмент для них, шахтні підйомні установки.

Фахівцями нашої компанії в різний час проводилися ремонти і виготовлення нових редукторів за оригінальними кресленнями замовника.

Виробництво і ремонти здійснюються на підприємствах розташованих, в Туреччині, Європі, Китаї.

Готові здійснювати даний вид робіт в теперішній час.